Będzie polowanie na Bobry?

Z całym szacunkiem dla przeciwnika, ale kiedy jak nie teraz!? Tęcza Topólka w XII kolejce B-klasy zagra z outsiderem tabeli - Wiślaninem Bobrowniki.

Przeciwnik "Kolorowych" nie wygrał jeszcze w lidze, a co więcej na wyjeździe nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Co prawda w sobotnim spotkaniu rozegranym w Dębiankach gospodarzem będzie Wiślanin (to ze względu na remont boiska w Bobrownikach), to i tak podopieczni Roberta Siwińskiego powinni bez większych problemów poradzić sobie z przeciwnikiem.

Tęcza Topólka po porażce z Lubienianką może liczyć już tylko na wyprzedzenie Polonii Bytoń w ligowej tabeli. Oby mecz z Wiślaninem był początkiem właściwej drogi do pierwszej czwórki.

Mecz Wiślanin Bobrowniki - Tęcza Topólka w sobotę, 18 kwietnia o godzinie 16.00 w Dębiankach. Sędziuje Mariusz Pyszorski (Lipno), Krzysztof Budziński (Lipno) oraz Damian Skowroński (Boniewo). ZAPRASZAMY!