Czas rozpocząć walkę o "czwórkę"

W najbliższą sobotę, piłkarze Tęczy Topólka wznawiają rozgrywki. W Dębiankach piłkarzy Roberta Siwińskiego czeka ciężkie spotkanie.

Tradycyjnie już pominięta i zaniedbana przez KPZPN, włocławska B klasa wznawia rozgrywki po przerwie zimowej. Już od kilku tygodni trwa rywalizacja we wszystkich klasach rozgrywkowych w regionie, a na rozpoczęcie tych najważniejszych dla kibiców z Topólki trzeba było czekać aż do tego weekendu.

W okresie zimowym w zespole z Topólki zaszło kilka znaczących zmian. Do zespołu dołączyło kilku doświadczonych graczy. Więcej też trenowano, a to wszystko po to, by w rundzie wiosennej awansować do czołowej czwórki i tam napsuć krwi faworytom.

Pierwszy z nich przyjeżdża na stadion w Dębiankach już w najbliższą sobotę. Lubienianka Lubień Kujawski zajmuje po rundzie wiosennej 2. miejsce z taką sama liczbą punktów co prowadzący w tabeli Kujawiak Kruszyn (po 27). Wszystko wskazuje na to, że to właśnie między tymi dwoma zespołami rozegra się walka o awans do A klasy.

W sobotę będzie zatem okazja do pokrzyżowania planów rywalom. Miejmy nadzieję, że sztuka ta się uda i Tęcza rozpocznie marsz w górę tabeli.

Mecz Tęcza Topólka - Lubienianka Lubień Kujawski już w sobotę, 11 kwietnia o godzinie 15.00 na stadionie w Dębiankach. Mecz poprowadzą: Rafał Jankowski (Włocławek) Łukasz Zasada (Włocławek) i Maciej Dąbrowski (Osięciny).

ZAPRASZAMY wszystkich kibiców!