Derby powiatu dla Ziemowita

Były emocje, walka i niewykorzystany rzut karny Tęczy. Niestety z happy endem dla gości z Osięcin. W derbowym meczu Tęcza Topólka przegrała z liderem rozgrywek - Ziemowitem Osięciny 0:1 (0:0). Gola na wagę 3 punktów dla gości zdobył w 79 minucie Jacek Majewski. Wcześniej, bo w 75 minucie rzutu karnego nie strzelił Arkadiusz Safandowski

Zobacz więcej informacji o meczu - KLIKNIJ!

Z meczu prowadziliśmy relację na żywo! Oto jej zapis.

Tęcza Topólka - Ziemowit Osięciny 0:1 (0:0)
79. Majewski

Tęcza: Frank - Faryński, Safandowski, Pietrzak, Buczkowski (55. Parecki), Bartczak, Wesołowski, Gawroński, Drzewucki, Popieliński, Rumiński.
___________________

94 min. KONIEC MECZU. Tęcza - Ziemowit 0:1. Goście wygrali piąty mecz z rzędu, nie tracąc nawet gola.

90 min. Sędzia doliczył 4 minuty.

89 min. Żółta kartka dla gości.

82 min. Teraz żółty kartonik dla Safandowskiego

80 min. Rumiński zobaczył żółtą kartkę.

79 min. Niestety. Goście prowadzą 1:0. Gola zdobył Majewski.

78 min. Żółta kartka dla Bartczaka.

77 min. Tęcza dalej w natarciu.

75 min. Safandowski i... broni bramkarz Ziemowita...

73 min. Rzut karny dla Tęczy! Faulowany Safandowski.

70 min. Ostatnie 20 minut!

69 min. Niebezpiecznie pod bramką Tęczy, goście przycisnęli.

62 min. Ajjjjj. Prawie gol dla Tęczy! Coraz śmielej radzą sobie gospodarze.

60 min. Z rzutu wolnego strzelał Gawroński. Broni jednak bramkarz gości.

58 min. Dobrze teraz w bramce Frank. Niezła akcja gości, ale nasz bramkarz na posterunku.

55 min. Wchodzi na boisko Parecki, strzelec zwycięskiej bramki dla Tęczy w ostatnim meczu tych zespołów w Dębiankach. Odpocznie Buczkowski.

54 min. Dobra akcja Tęczy. Piłka poszubowała jednak wysoko nad bramką gości.

52 min. Nadal bez goli. Przewaga gości. Ciężkie warunki do gry. Kto pierwszy napocznie rywala?

47 min. Mocno pada w Dębiankach!

14.01 - Początek drugiej połowy.

45 min. Przerwa. W Dębiankach bez goli.

38 min. Było bliskooooo. Dobra kontra Tęczy. Piłka ostatecznie nie wpadła do siatki.

35 min. Na murawie, delikatnie mówiąc kopanina. 10 minut do zejścia do szatni. Coraz mocniej wieje, na całe szczęście "Kolorowi" drugą połowę zagrają z wiatrem.

27 min. Żółta kartka dla Drzewuckiego za przypadkowe dotknięcie piłki ręką.

24 min. Doszło trochę kibiców. W tej chwili ponad 70 osób ogląda mecz lidera tabeli z Tęczą.

22 min. 0:0 w Dębiankach.

16 min. Safandowski! Dobra odpowiedź Tęczy. Niewiele zabrakło do szczęścia!

15 min. Przewaga Ziemowita. "Kolorowi" dobrze się bronią.

12 min. Pada dziś w Dębiankach. Kibiców ok. 60. Jest też grupa fanów z Osięcin.

10 min. Pierwsza akcja Tęczy, ale zabrakło dokładności...

7 min. W Dębiankach nadal bez goli. Dużo walki w środku pola.

4 min. Lekka przewaga Ziemowita. Dobrze w bramce jednak Jakub Frank.

13.03 - Początek meczu. Tęcza dziś bez Daroszewskiego, Szczepańskiego i T. Rybińskiego.