Lider ograny! Kolejne 3 punkty mamy!

Tęcza Topólka przegrywała w Dębiankach z Cukrownikiem Fabianki 0:1, ale potrafiła odwrócić losy meczu i ostatecznie wygrać 2:1!

Mecz pierwszej z drugą drużyną ligi rozpoczął się od ataków gości. Ci już w 20. minucie objęli prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej odsłonie ci, którzy przyszli na stadion w Dębiankach mogli przecierać oczy ze zdumienia! Mecz pełen akcji, walki na boisku. W 55. minucie było już 1:1, a gola dającego nadzieje na 3 punkty strzelił Tomasz Piernik. Dziesięć minut potem kibice gospodarzy zamarli. Tęcza zamiast iść za ciosem spowodowała rzut karny. Na szczęście tego dnia w bramce "Kolorowych" (z powodu braku pierwszego bramkarza i kłopotów ze znalezieniem nowego golkipera, miejsce między słupkami zajmuje Kordylak) stał Sławomir Kordylak.

Bramkarz Tęczy obronił strzał z "wapna" i dał impuls kolegom z drużyny. Ci dość szybko odwdzięczyli się koledze za obronę rzutu karnego. W 74. minucie było 2:1 dla Tęczy! Pięknym strzałem z dystansu popisał się Robert Wesołowski, a piłka po jego strzale wylądowała w samym okienku bramki Cukrownika. Wynik nie uległ już zmianie i Tęcza odniosła bardzo ważne zwycięstwo - tym samym pozostając jedynym niepokonanym zespołem w lidze w tym sezonie!