Mało konkretów, dużo obietnic

W piątkowe popołudnie, w Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce odbyło się spotkanie sprawozdawcze, na którym omówiono kilka ważnych kwestii dotyczących przyszłości klubu.

Niestety nie padły żadne konkrety, a jedynie zapowiedzi poprawy na linii klub - władze Gminy Topólka. Wkrótce wyremontowana ma zostać klubowa szatnia. Padły też obietnice pomocy przy wałowaniu i nawadnianiu boiska. Wkrótce w klubie pojawi się gospodarz obiektu, który będzie miał za zadanie dbać o klubowe obiekty.

Nadal nie jest też znany budżet, na jaki może liczyć klub w nowym sezonie. O jego wielkości zadecyduje kilka czynników, ale o tych nie chcielibyśmy pisać (osoby, które były na spotkaniu wiedzą o co chodzi).

Wkrótce zapaść ma decyzja odnośnie trenera trampkarzy. Jest już wytypowana osoba, w ciągu kilku dni ma podjąć decyzję.