Na wojnę z "Bobrami"!

W niedzielę można praktycznie postawić kropkę nad i! Tylko i aż trzeba wygrać na bardzo trudnym terenie w Bobrownikach z miejscowym Wiślaninem.

W rundzie wiosennej Tęcza Topólka nie ma sobie równych i pewnie zmierza do A klasy. Podopieczni trenera Roberta Siwińskiego muszą jeszcze utrzymać koncentrację w końcówce sezonu.

Do końca rozgrywek zostały już tylko 4 mecze. Być może najtrudniejszym z nich będzie niedzielny wyjazd do Bobrownik na mecz z miejscowym Wiślaninem. Gospodarze, gdyby pod uwagę brać spotkania rundy rewanżowej, plasują się zaraz za zespołem z Topólki. Dwa tygodnie temu "Kolorowi" wysoko pokonali rywala, ale spotkanie stało na dość wyrównanym poziomie. W Bobrownikach będzie z pewnością podobnie, do tego gospodarze zagrają na własnym boisku, co może być ich atutem. "Kolorowi" łatwo nie oddadzą jednak pola gry i z pewnością mocno powalczą o przypieczętowanie awansu do A klasy.

Pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca włocławskiej B klasy Arkadiusz Safandowskiego, który cały czas narzeka na kontuzję.

Mecz Wiślanin Bobrowniki - Tęcza Topólka w niedzielę, 22 maja o godzinie 14.00. Sędziują: Szymon Osieczak (Włocławek), Jacek Kowalewski (Włocławek) oraz Piotr Ciesielski (Włocławek). Wyjazd na spotkanie w niedzielę o godzinie 12 z placu pod szkołą. Zapraszamy!