Ostatki w Raciążku

W sobotę, 12 listopada piłkarskie ostatki we włocławskiej A klasie. W ostatniej, jesiennej kolejce obecnego sezonu "Kolorowi" zagrają w Raciążku z miejscowym Wzgórzem.

Gospodarze sobotniego meczu jeszcze sezon temu występowali w V lidze, ale szybko wrócili w szeregi włocławskiej "Serie A". W rundzie jesiennej Wzgórze po 12. kolejkach zajmuje dopiero 12. miejsce w lidze. Zespół z Raciążka przegrał ostatnie trzy mecze. Topólczanie w rundzie jesiennej grają w kratkę. Dobre mecze i zwycięstwa przeplatają nieco słabszymi. W ostatniej kolejce "Kolorowi" wygrali z Grotem Kowalki 1:0 i dzięki temu zajmują bezpieczne - 6. miejsce w tabeli. Wygrana z będącym w dołku zespołem z Raciążka mogłaby umocnić Tęczę na wysokiej pozycji przed runda wiosenną!

Przypomnijmy, ostatnie spotkanie rundy wiosennej w sobotę, 12 listopada o godzinie 13.00 w Raciążku, na stadionie przy ul. Wysokiej 4. Spotkanie poprowadzą: Mariusz Pyszorski (Lipno), Adrian Sławkowski (Lipno) oraz Mateusz Tybińkowski (Włocławek).