Pani sędzia w Dębiankach czyli inauguracja sąsiadów z tabeli

Falstart w wykonaniu "Kolorowych" idzie w niepamięć. Czas na inaugurację rundy wiosennej na stadionie w Dębiankach.

Po zawirowaniach i oddaniu meczu walkowerem, w sobotę piłkarze Tęczy Topólka wybiegną na ligowe boisko walczyć o kolejne ligowe punkty. Te oczywiście Tęcza brałaby w ciemno, tym bardziej, że w najbliższej kolejce, przeciwnikiem "Kolorowych" będzie sąsiad w ligowej tabeli.

W Dębiankach zjawi się Unia Choceń - 10. zespół włocławskiej A klasy. Topólczanie, przy ewentualnym zwycięstwie odskoczą rywalom na kilka punktów i na dłużej osiądą na 9. miejscu w ligowej drabince. O wygraną będzie jednak trudno. Drużyna musi się zgrać, a młodzi piłkarze, którzy z powodu problemów kadrowych będą występować w zespole, muszą stanąć na wysokości zadania i zmierzyć się z trudami dorosłej piłki.

Spotkanie Tęcza Topólka - Unia Choceń w sobotę, 25 marca o godzinie 16.00 na stadionie w Dębiankach. Mecz sędziują: Szymon Osieczak (Włocławek), Krzysztof Zalesiak (Radziejów) oraz Ewa Łukaszewska (Włocławek).