Pierwszy wyjazd na wiosnę

Po przekonującej wygranej z Orionem Popowo, piłkarze Tęczy Topólka udają się na pierwszy, wiosenny mecz wyjazdowy. W niedzielę, w samo południe "Kolorowi" spróbują ograć rezerwy Sadownika Waganiec.

Sadownik na własnym stadionie jest zespołem nieprzewidywalnym, co pokazał w meczu z liderem - Cukrownikiem Fabianki. "Wiatraki" wygrały na własnym obiekcie pokazując, że o punkty w Zbrachlinie trzeba będzie się sporo napracować. Miejmy nadzieję, że Tęcza, podbudowana wygraną z Orionem zgarnie pełną pulę i pozostanie w kontakcie z liderem rozgrywek.

Sadownik II Waganiec - Tęcza Topólka, niedziela, godz. 12.00 - wyjazd autokaru na mecz o godzinie 10.00 z placu pod szkołą.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kamil Barczak (Łochocin), Filip Krzywicki (Włocławek) oraz Paweł Sokołowski (Włocławek).