Plan przygotowań do rundy wiosennej - pierwsze wieści

Tęcza Topólka niedługo wznowi treningi i rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej włocławskiej A klasy. Początek planowany jest na drugą połowę stycznia. Zajęcia odbywać się będą w hali sportowej przy szkole w Topólce oraz w terenie.

Zaplanowano także kilka meczów kontrolnych. Pierwszym rywalem "Kolorowych" będą Kujawy Kozy, a spotkanie zaplanowano na 11 lutego. Siedem dni później, 18 lutego formę Tęczy sprawdzi Lech Dobre. 5 marca piłkarzy z Topólki czeka mecz kontrolny z Dąbrowianką Dąbrowice. Miejsca i godziny rozpoczęcia meczów nie są jeszcze znane.

Cały czas "Kolorowi" szukają kolejnych rywali, z którymi mogliby sprawdzić się w przerwie zimowej. Przedstawicieli zespołów, które chciałyby zmierzyć się z zespołem z Topólki prosimy o kontakt z trenerem Robertem Siwińskim pod numerem tel. 603 716 877.

Wkrótce kolejne, ciekawe informacje z obozu "Kolorowych".