"Popłynąć" po Stawkach

W sobotę, 23 kwietnia kolejny, domowy mecz Tęczy Topólka. Po dwóch wygranych, podopieczni trenera Roberta Siwińskiego spotkają się w Dębiankach ze Startem Stawki. "Kolorowi" będą w tym meczu zdecydowanym faworytem.

Topólczanie nie zawodzą od początku rundy wiosennej. Małymi krokami realizują cel, jakim jest awans do włocławskiej A klasy. Wygrywa też Cukrownik Fabianki oraz Wiślanin Bobrowniki. Przy takich wynikach każdy kolejny mecz Tęcza musi wygrywać. W sobotę przeciwnikiem "Kolorowych" będzie Start Stawki - dostarczyciel punktów w lidze. Każdy inny wynik jak zwycięstwo Tęczy będzie ogromną sensacją.

Początek spotkania Tęcza Topólka - Start Stawki w sobotę o godzinie 16.00! Mecz poprowadzą: Marcin Skowroński (Plebanka), Krzysztof Winnicki (Waganiec) oraz Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska). Zapraszamy!

W niedzielę odbędzie się mecz kolejki. Wiślanin Bobrowniki podejmie Cukrownik Fabianki. Początek meczu o godzinie 11.00. Na mecz wybierają się również kibice z Topólki. Wyjazd samochodami z placu przed szkołą podstawową o godzinie 10.00.