"Przegonić Bobry" i odskoczyć rywalom w tabeli

W sobotę, 7 maja wielki mecz. Spotkanie na szczycie we włocławskiej B klasie. Tęcza Topólka, świeżo upieczony lider rozgrywek spotka się z bardzo dobrze dysponowanym w rundzie wiosennej zespołem Wiślanina Bobrowniki.

Tęcza tydzień temu pierwszy raz w obecnych rozgrywkach wskoczyła na fotel lidera, spychając z pierwszego miejsca Cukrownika Fabianki (Cukrownik był na pierwszej pozycji od początku rozgrywek). W sobotę pierwsza, ciężka obrona twierdzy Dębianki i pozycji lidera w tabeli.

Liczby mówią same za siebie. "Kolorowi" na wiosnę zdobyli komplet 12 punktów w 4 meczach. Wiślanin jest zaraz za zespołem z Topólki - wywalczył 10 oczek. Bilans bramek Tęczy wynosi 15-3, Wiślanina 16-4. Szykuje się ciężki i ciekawy mecz!

W sobotę na stadionie w Dębiankach nie zabraknie kibiców zarówno z Topólki, okolic jak i fanów zespołu gości. Szykuje się prawdziwe piłkarskie święto we włocławskiej "Serie B".

Mecz Tęcza Topólka - Wiślanin Bobrowniki w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie w Dębiankach. Sędziują: Marcin Koziorowicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek) oraz Mateusz Bartczak (Włocławek).