Puchar Kazimierza w sobotę w Dębiankach

Mimo, że do zakończenia rozgrywek w "grupie Kazimierza" pozostały jeszcze dwie kolejki, już w sobotę po meczu z Orionem Popowo, piłkarze Tęczy Topólka z rąk działaczy KPZPN odbiorą "PUCHAR KAZIMIERZA" za zwycięstwo w grupie...!

Według naszych informacji, na stadionie w Dębiankach pojawią się dwie jakże znane, lubiane i poważane w lokalnym środowisku piłkarskim osoby. Oczywiście nie zabraknie Kazimierza Janeckiego, ale oprócz niego w Dębiankach pojawi się też Henryk Zapiec.

Władze okręgowego związku mają wręczyć puchar na ręce przedstawicieli klubu z Topólki. Po meczu zaplanowana jest impreza kończąca sezon (do rozegrania jest jeszcze co prawda mecz z WAP-em).

Mecz Tęcza Topólka - Orion Popowo w najbliższą sobotę, 6 czerwca o godzinie 17.00. Zapraszamy wszystkich kibiców!