Remis w międzynarodowym towarzystwie

Piłkarze Tęczy Topólka są w końcu po pierwszym meczu sparingowym. W Dębiankach, ekipa trenera Siwińskiego zremisowała z Kujawami Kozy 2:2 (2:1). Mecz nie był jednak zwykłym spotkaniem sparingowym, jakie na co dzień rozgrywa zespół z Topólki. Po raz pierwszy, choć nieoficjalnie w barwach "Kolorowych" zagrało kilku obcokrajowców, a dokładniej Argentyńczyków.

W składzie na mecz z Kujawami znalazła się grupa młodzieży, która gości w Topólce przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Młodzi Argentyńczycy zaprezentowali spore umiejętności, strzelili dwa gole dla "Kolorowych" i zdecydowanie przewyższali polskich zawodników przygotowaniem kondycyjnym. Szkoda, że wkrótce młodzi zawodnicy z Argentyny wyruszą w dalszą podróż, z pewnością kilku z nich przydałoby się w walce o ligowe punkty.

Z kilku różnych powodów w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpiła większość zawodników z poprzedniego sezonu.