"Safan" najlepszym snajperem?

Arkadiusz Safandowski prowadzi w klasyfikacji strzelców w obecnym sezonie włocławskiej B klasy. Najlepszy snajper "Kolorowych" do tej pory zdołał pokonać bramkarzy drużyn przeciwnych aż 23 razy. Do zakończenia sezonu zostały jeszcze dwie kolejki i jest już bardzo blisko, aby "Safan" zgarnął kolejny tytuł w karierze.

Napastnik Tęczy Topólka musi być jednak czujny do ostatniego meczu. Po piętach depcze jeszcze Emil Korpalski z Cukrownika Fabianki, który zdobył do tej pory 21 goli. W ostatniej kolejce ligowej dwaj piłkarze zagrają przeciwko sobie i wtedy wszystko powinno się wyjaśnić! Trzymamy kciuki.

Klasyfikacja strzelców (czołówka):

23 - Arkadiusz Safandowski (Tęcza Topólka);
21- Emil Korpalski (Cukrownik Fabianki);
16 - Hubert Kotkiewicz (Wiślanin Bobrowniki);
12 - Łukasz Kosiński (Tęcza Topólka);
11 - Mateusz Tłuchowski (Cukrownik Fabianki);

Tęcza Topólka: Arkadiusz Safandowski 23, Łukasz Kosiński 12, Piotr Bartczak 9, Tomasz Piernik 5, Sebastian Pietrzak 4, Robert Wesołowski 3, Arkadiusz Buczkowski, Piotr Parecki (grał w rundzie jesiennej), Sebastian Popieliński, Tomasz Rybiński, Mariusz Sztygowski 2, Bartosz Drzewucki, Jakub Mielczarek (grał w rundzie jesiennej), Karol Szczepański, Sylwester Szelągowski 1.

Źródło: Włocławek Nasze Miasto