Sensacja w Dębiankach. Tęcza gra dalej!

Stało się! Tęcza Topólka w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Po zaciętym meczu "Kolorowi" wygrali z V-ligowym Wzgórzem Raciążek 1:0 (0:0). Bohaterem meczu został Marcin Królikowski (na zdjęciu), który w 55. minucie strzelił decydującego o losach awansu gola!

Na boisku w Dębiankach kompletnie nie było widać różnicy aż dwóch klas rozgrywkowych, które dzielą oba zespoły. "Kolorowi" mimo braku podstawowego bramkarza nie dopuścili do większego zagrożenia, sami często strzelając na bramkę rywali. Decydujący o losach awansu cios zadał Marcin Królikowski, który w 55. minucie pokonał bramkarza Wzgórza. Goście mecz kończyli w dziesiątkę, po dwóch żółtych kartkach jednego ze swoich piłkarzy. Więcej informacji o meczu - KLIKNIJ!

Dzięki dzisiejszej wygranej, Tęcza Topólka znalazła się w gronie 16 najlepszych zespołów z regionu włocławskiego! Co więcej, "Kolorowi" są jedyna drużyną z włocławskiej B klasy, która nadal rywalizuje w pucharze!