Sześć goli w Zbrachlinie, tylko jeden Tęczy

Kolejnej wysokiej porażki doznali piłkarze Tęczy Topólka. Tym razem w Zbrachlinie, "Kolorowi" musieli uznać wyższość Piasta Bądkowo - przegrywając 1:5 (0:3).

Spotkanie nie stało na wysokim poziomie. Zdecydowanie więcej z gry miał zespół z Bądkowa i to on zasłużenie prowadził do przerwy już 3:0, choć dwa gole zdobył w samej końcówce pierwszej odsłony. W drugiej połowie, Piast dorzucił jeszcze dwa trafienia, a "Kolorowi" odpowiedzieli honorowym golem Dawida Dobieckiego. W drugiej połowie Tęcza musiała sobie radzić w okrojonym składzie, po tym jak za dyskusje z boiska sędzia usunął Łukasza Mierzwickiego. Warto dodać, że fatalnie mecz poprowadziła trójka arbitrów w składzie: Rafał Borkiewicz, Bartłomiej Wiśniewski, Piotr Safandowski (wszyscy Włocławek), co chwilę przerywając mecz absurdalnymi decyzjami.

Za tydzień kolejny mecz w Dębiankach. Tęcza Topólka zagra ze Skrwą Skrwilno.