Zburzyć mur obronny - Tęcza jedzie do Wichowa

Po dwóch ciężkich meczach, przed piłkarzami Tęczy Topólka kolejne starcie w walce o upragniony awans. W niedzielę, 15 maja "Kolorowi" zagrają w Wichowie z Orionem Popowo.

Wyniki pokazują, że mecze w Wichowie nie należą do najprostszych. Punkty potraciły tam zespoły z czołówki, a to wszystko przez "murowanie" bramki przez ekipę gospodarzy. Dodatkowo, w meczu mogą nie zagrać Arkadiusz Safandowski oraz Łukasz Kosiński, którzy w spotkaniu z Wiślaninem Bobrowniki doznali groźnych kontuzji.

Spotkanie Orion Popowo - Tęcza Topólka w niedzielę, 15 maja o godzinie 11.00 na boisku w Wichowie. Mecz poprowadzą: Adam Ceterski (Wola Bachorna), Jacek Przewozik (Siniarzewo) oraz Wojciech Przewozik (Siniarzewo).