Inauguracja w Lubrańcu!

Koniec "przygotowań", czas na rundę rewanżową we włocławskiej A klasie.

Pierwsza wiosenna kolejka i już na kibiców czekają wielkie emocje. Derbowe mecze pomiędzy MGKS-em Lubraniec a Tęczą Topólka, to od lat potyczki pełne emocji. Zapewne nie inaczej będzie w sobotnie popołudnie.

Topólczanie do spotkania przystąpią osłabieni. W przerwie między rozgrywkami, z różnych powodów z zespołu odeszło kilku piłkarzy. "Kolorowi" nie wzmocnili się znacząco, do zespołu zostali zaś włączeni młodzi gracze z zespołu juniorów.

Ostatnie przygotowania do rundy wiosennej były inne niż wszystkie. Po raz pierwszy - drużyna z Topólki nie zdołał rozegrać ani jednego meczu sparingowego. Forma zespołu jest więc dużą niewiadomą, zapewne dla zespołów przeciwnych jak i dla samych piłkarzy i kibiców z Topólki.

Pierwszy pojedynek w rundzie wiosennej już w sobotę. Mecz MGKS Lubraniec - Tęcza Topólka o godzinie 16.00, na stadionie w Lubrańcu. Mecz poprowadzą: Rafał Jankowski, Mateusz Halulko oraz Damian Ruczewski (wszyscy Włocławek).