"Kolorowi" rozgromili Baruchowo!

Mimo, że to tylko sparing, mimo, że zespoły zagrały w nie najsilniejszych składach - wynik idzie w świat! Tęcza Topólka rozgromiła w meczu sparingowym V-ligowe GKS Baruchowo 7:2 (2:1). Bramki dla "Kolorowych" zdobyli: Safandowski x2, Krzysztof Kosiński x 2, Wesołowski x 1, Rumiński x 1 oraz Popieliński x 1.

Mecz odbył się nietypowo, w środku tygodnia. "Kolorowi" udali się do Baruchowo bez kilku graczy, w tym Pareckiego i Królikowskiego. W zespole z Topólki wystąpił za to Krzysztof Kosiński, który mimo, że gra w Kujawiaku Kruszyn, po zakończeniu sezonu będzie raczej występował w drużynie  z Topólki. W bramce Tęczy testowany był nowy bramkarz.

Tęcza - zawodnik testowany - Szczepański, Jagodziński, Rumiński, zawodnik testowany (Popieliński) - Mielczarek, Krzysztof Kosiński, Łukasz Kosiński, Bartczak - Safandowski, Wesołowski.