Początek sezonu, Tęcza powalczy o awans?

Kilka tygodni przerwy, wiele sparingów, zmiany w składzie i w końcu się doczekaliśmy! Rusza kolejny sezon we włocławskiej B klasie. Rozgrywki 2015/16 przyniosą zapewne jak zwykle wiele emocji, a o awans do "Serie A" powalczy tym razem 7 ekip.

Wśród nich oczywiście Tęcza Topólka. Niektórzy, widzą zespół Roberta Siwińskiego w roli faworyta. Czy drużyna, nie trenująca regularnie, nie mająca wsparcia władz Gminy Topólka sprawi niespodziankę?

W sobotę (22 sierpnia) pierwsza odsłona walki o powrót do włocławskiej A klasy. Tęcza Topólka spotka się z nowym zespołem - rezerwami IV-ligowego Łokietka Brześć Kujawski. Początek meczu o godzinie 16.00 na stadionie w Dębiankach. Gorąco zapraszamy kibiców na to ciekawie zapowiadające się spotkanie!

Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście