Rundę wiosenną czas zacząć!

W najbliższa sobotę piłkarze Tęczy Topólka wrócą na ligowe boiska. Na inaugurację rundy wiosennej "Kolorowi" zagrają w Lubrańcu z miejscowym MGKS-em.

Choć aura nie pozwala na rozgrywanie wielu spotkań w kraju, nawet w wyższych klasach rozgrywkowych, nic nie wskazuje na to, że w sobote mecz derbowy pomiędzy MGKS-em a Tęczą nie dojdzie do skutku. Szósty zespół ligi spotka się z mającą plan wspinania się w ligowej tabeli, dziewiąta obecnie Tęczą.

W odniesieniu pierwszej ligowej wygranej pomóc mają nowi zawodnicy w zespole z Topólki. Na wiosnę barwy "Kolorowych" reprezentować będzie Damian Muszyński (wcześniej Unia Choceń) oraz bracia, Marcin i Michał Ściślewscy. W drużynie regularnie występować będą też juniorzy.

Początek sobotniego meczu Tęcza Topólka - MGKS Lubraniec o godzinie 15.00 na stadionie w Lubrańcu.

Zestaw par 12. kolejki włocławskiej A klasy:

Orzeł Służewo - Unia Choceń
Zgoda Chodecz - Wzgórze Raciążek