PP: Czas wspiąć się na wyżyny

W środę kolejna runda Pucharu Polski w podokręgu Włocławek. Tęcza Topólka stanie przed szansą sprawienia największej niespodzianki w historii klubu.

Po pierwszej, udanej rundzie i pokonaniu Wzgórza Raciążek, tym razem w losowaniu los połączył "Kolorowych" z IV ligowym Lechem Rypin.

Środowy rywal Tęczy, po 5. kolejkach w rozgrywkach IV ligi zajmuje 11. miejsce w tabeli. Goście środowego spotkania zgromadzili do tej pory 5 punktów. Rypinianie dwa razy przegrali, tyle samo zremisowali i odnieśli jedno zwycięstwo. W ostatniej kolejce pokonali ostatnią w tabeli Włocłavię Włocławek.

Topólczanie po niespodziewanym remisie w lidze, będą chcieli zaprezentować się nie co lepiej. Przeciwnik postawi zapewne wysoko poprzeczkę i każdy inny wynik niż wygrana Lecha będzie olbrzymią niespodzianką. "Kolorowi" w meczu z Lechem zagrają (podobnie jak to miało miejsce w meczu ligowym z Sadownikiem) bez Kuby Mielczarka, który wyjechał do pracy w Warszawie i w meczach będzie grywał sporadycznie.

Mecz Tęcza Topólka - Lech Rypin w środę w Dębiankach o godzinie 16.30. Zapraszamy!

Pozostałe pary - II runda - 9 września

Kujawiak Kruszyn - LTP Lubanie, 9 września, 16:30